Parmağınızın şekli karakterinizi yansıtıyor!
İnanması güç gelse de parmak şekli kişiler hakkında fikir veriyor Kendi parmağınızın şekline en yakın modeli seçip, parmağınızın karakterinize etkisini öğrenin.

İnanması güç gelse de parmak şekli kişiler hakkında fikir veriyor

İnanması güç gelse de parmak şekli kişiler hakkında fikir veriyor

Kendi parmağınızın şekline en yakın modeli seçip, parmağınızın karakterinize etkisini öğrenin. 

Parmağınızın şekli karakterinizi yansıtıyor!

 1. Sonucun: A tipi parmağa sahipseniz

  Tam bir kapalı kutusunuz! Duygularınızı saklar dışarı yansıtmazsınız. İçeride oldukça duygusal olsanız da, dışarıdan gayet soğuk görünürsünüz. Güçlü ve sağlam bir duruş, sizin imajınızın temelini oluşturur.

  Yalan ve dalavereden nefret edersiniz. Doğrular ve dürüstlük sizin için tek yoldur.Komik olmayan şeylere bile, sırf karşınızdakini mutlu etmek için gülecek kadar naziksiniz.

 2. Sonucun: B tipi parmağa sahipseniz...

  Biraz kuralsız ve oyuncusunuz. Yeni insanlarla tanıştığınızda çekingen bir yapıya sahipsiniz ve ilk yaklaşımı hep karşı taraftan bekliyorsunuz.

  Tam bir hayalperestsiniz, hayal gücünüz çok çalışıyor. İncinmişken bile her şey yolundaymış gibi davranabiliyorsunuz. Aklınıza bir şey koyduğunuzda hedefe kitleniyorsunuz. Bir kez karar alırsanız o işi yapıp bitirirsiniz.

  Duygusal bir karaktere sahip olsanız da asla öyleymiş gibi davranmıyorsunuz. 

 3. Sonucun: C tipi parmak şekline sahipseniz...

  Parmak boğumlarınızın eklemleri yumru biçimindeyse, idealist bir insansınız. Yargılanmaktan hiç hoşlanmazsınız, dostane olmayan insanlarla samimi olmazsınız. Başkalarının düşüncelerine saygılı ve riyakarlıktan hiç hoşlanmazsınız.

  Tartışma ve mücadeleden nefret edersiniz, buna karşın biriyle uzun süre küs kaldığınız görülmemiştir. Samimi bir özür varsa, kolayca affedersiniz

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları