Hangisi bu aileyi en iyi tanımlar?
Balina izleme gemisinin güvertesindesiniz. Derinliklerin gizemli yaratıklarını izlemek için küpeşteden eğildiğinizde tuzlu sular yüzünüzü ıslattı. Ve işte o anda bir balina ailesi size yakın bir noktada su yüzüne çıktı.

Sizce Aşağıdakilerden hangisi bu aileyi en iyi tanımlar?

Sizce Aşağıdakilerden hangisi bu aileyi en iyi tanımlar?

Bu senaryoda, balinaların arasındaki ilişki tanımınız sizin kendi annenizle olan ilişkinizin duygusal tanımıdır.

Hangisi bu aileyi en iyi tanımlar?

 1. Sonucun: Sizin hayatınızda annenizin rolü inanılmaz derecede önemlidir.

  Yetişkin olmanıza karşın davranışlarınız ve düşünceleriniz annenizden etkilenmektedir. Birazcık ana kuzusu olmaktan kurtulmanız ve yeni bir bağımsızlık seviyesi için çalışmanız yerinde olur.

 2. Sonucun: Fiziksel şefkat görmeye çok gereksinim duyuyorsunuz.

  Fiziksel şefkat görmeye çok gereksinim duyuyorsunuz. İnsan sıcaklığını istemek doğal bir gereksinimdir ama siz buna diğerlerinden daha fazla muhtaçsınız.

 3. Sonucun: Anne ve babanızın rollerini eşit olarak takdir ediyorsunuz

  Anne ve babanızın rollerini eşit olarak takdir ediyorsunuz (Baba bu tür hayali resimlerde genellikle unutulan bir figürdür). Çocukken ev hayatınız büyük bir olasılıkla mutlu ve güvenliydi. Bu da hayata karşı dengeli bir bakış açısı geliştirmenize yardımcı oldu.

 4. Sonucun: Kişisel özgürlüğünüzü elde etmişsiniz ve bir birey olarak gelişmişsiniz.

  Kişisel özgürlüğünüzü elde etmişsiniz ve bir birey olarak gelişmişsiniz. Ama kimi zaman kendiniz olmaktaki ısrarınız sizin hırslı, inatçı ya da bencil olarak algılanmanıza neden oluyor. Bu kadar bireysel olmamaya özen gösterin, yoksa çevrenizdeki insanlara yabancılaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları