Whatsapp'a 2 yeni özellik geldi
Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp'a iki yeni özellik birden geliyor. Yeni güncelleme ile birlikte artık herkes bu özellikleri kullanmaya başlayacak.

İşte Whatsapp'ın güncellenmesiyle birlikte gelen yenilikler...

Artık Whatsapp üzerinden emoji gönderdiğiniz anda çok daha büyük bir emojiyle karşılaşacaksınız. Metin içindeki emojiler küçük, sadece emoji gönderimi yapıldığında boyut olarak daha büyük görünecek.

WhatsApp'ta video kaydederken yakınlaştırmak için artık parmağınızı ekranda yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz.

Sohbetler sekmesinde en üstündeki Düzenle tuşuna dokunduğunuzda, silmek, okundu olarak işaretlemek veya arşivlemek için birden fazla mesaj seçebilirsiniz.

Güvenlik noktasında uçtan uca şifreleme özelliğini devreye sokan WhatApp önümüzdeki günlerde ise iki aşamalı kimlik doğrulama sistemini platforma getirecek.

Android WhatsApp Beta uygulaması bugün itibariyle yeni bir sürüme yükseltildi. 2.16.189 numaralı sürüme kavuşan uygulamaya iki yeni özellik dahil edildi.

Eğer test kullanıcıysanız WhatsApp uygulamanızı güncelleyerek en yeni özellikleri test etmeye başlayabilirsiniz.

WhatsApp’a eklenen son iki yenilik sesli arama özelliğini geliştirmeye yönelik. 

Artık WhatsApp aramalarında yanıt alınmadığında ya da arama reddedildiğinde ekranda “Geri ara” uyarısı belirecek. Bir diğer özellik ise yine aynı ekranda “Sesli mesaj kaydet” uyarısı olacak. Kullanıcılar yanıt alamadıkları aramalara anında sesli mesaj gönderebilecek.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları