Ucuz araç içi kamera modelleri
Dünya büyüyor ve gelişiyor. Dünya büyüdükçe, şehirler geliştikçe, mesafeler de artıyor ve artmaya devam ediyor. Bu uzun mesafeleri kısa zamanda gitmek için ise milyonlarca insan arabalardan yararlanıyor.

Ucuz araç içi kamera modelleri

Dünya büyüyor ve gelişiyor. Dünya büyüdükçe, şehirler geliştikçe,mesafeler de artıyor ve artmaya devam ediyor. Bu uzun mesafeleri kısa zamandagitmek için ise milyonlarca insan arabalardan yararlanıyor. Fakat artan nüfusve dikkatsizleşen insanlar yüzünden kazalarda büyük bir artış göstermişdurumda. Bu kazalar çoğu zaman istemeden olsa da, bazen bir tarafın yaptığıbüyük bir hata yüzünden olabiliyor. Ters yöne girme, alkollü olma, hatalısollama gibi bilerek yapılan bazı hatalar, birçok insanın canına malolabiliyor. İşte bu gibi durumlarda yapılabilecek en iyi şeylerden birisi, kazaanını kayıt altına almak ve bunu kanıt olarak kullanmak. Kaza anını kayıt altınaalan günümüzdeki teknoloji ise araç içi kamera olarak adlandırılmakta.

Her Şey Kayıt Altında

                Çoğu dünya ülkesinde artıkaraçlarda standart haline getirilmiş olan araçkamerası, birçok kaza türetebilecek hatayı da caydırıcı özelliği sayesindedolaylı olarak engelliyor. Her araçta kamera olduğunu bilen birisi ters yönegirme, hatalı sollama gibi kaza oluşturabilecek hareketleri yapmaya çekineceğiiçin, oluşabilecek kazalarında engellenmesi sağlanmış oluyor.

Hangi Türleri Mevcut?

                Araç içine bant ve ya vakumgibi çeşitli şekillerde, önce cama monta edilmek suretiyle takılan kameralarınise birçok farklı çeşitli mevcut ve hepsinin de farklı farklı özellikleribulunmakta. Işığın çok az olduğu günün belirli saatlerinde ve özellikle degeceleri kayıt yapmak için bire bir olan gecegörüşlü kamera, normal kameraların diyafram açıklığı değerini egale ederek,gece çekilen görüntünün daha net ve kalite kaybı olmadan kaydedilmesini sağlamakta.Bunu yaparken ise yeşil ışık tekniğini kullanmakta olan kamera ile artıkgeceleri de kaliteli bir kayıt almak mümkün. GPS özelliğine sahip olankameralar ise, kayıt esnasında aracın hangi mevkide olduğu gibi bilgileri devideoya ekleyerek gerekli olacak durumlarda bu bilgilerin de kayıt altındakalmasını sağlıyor. Çift taraflı kayıt yapan kameralar; bu kameralar, özellikleFull HD kayıt yapabilenleri, aracın hem içini hem de dışını aynı anda kayıt altınaalabilirler. Görüntüyü ise ekranı ortadan ikiye bölerek sağ ve sol olmak üzereayırarak kayıt altında tutarlar.tüm araç içi kamera modelleri http://www.aracicikamera.gen.tr/sayfasında sizleri bekliyor

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları