Philips Ürünleriniz Philips Servis İzmir'e Emanet
Teknik servisin en büyük avantajlarından bir tanesi yapmış oldukları işlemlerden sonra insanlara garanti veriyor olmasıdır. Peki size teknik servis kalitesinde fakat garantili hizmet sunan bir özel servis olduğunu söylese tepkiniz ne olurdu?

Philips Ürünleriniz Philips Servis İzmir'e Emanet

Teknik servisin en büyük avantajlarından bir tanesi yapmış oldukları işlemlerden sonra insanlara garanti veriyor olmasıdır. Peki size teknik servis kalitesinde fakat garantili hizmet sunan bir özel servis olduğunu söylese tepkiniz ne olurdu? Uzun yıllardan beri

Philips Servis İzmir  ekibi olarak arkadaşlarımız ile beraber bu konuda hizmet vermeye devam ediyoruz. Cihazlarınızın yapmış olduğumuz işlemler sonrasında parça değişimi ve işçilik konusunda garanti veriyoruz.

Üstelik bahsetmiş olduğumuz bu garanti sürecinde bir yıl boyunca devam ettiriyoruz. Böylece firmamız tarafından koruma altında tutuluyor ve meydana gelebilecek olan herhangi bir olası probleme karşı önceden tedbir almış oluyorsunuz. Eğer siz de bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet sitemiz üzerinde bulunmakta olan içerikler size bu konuda fikir vermek için faydalı olabilir.

Philips Servis  olarak, elinizde bulundurmakta olduğunuz cihazın modeli veya markası her ne olursa olsun elimizde oldukça fazla miktarda yedek parça bulundurmaya devam ettiğimiz için ihtiyacınız olan ürünleri kısa süre içerisinde temin ediyor ve böylece günler boyunca beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

7 gün boyunca aktif bir şekilde çalışmaya devam eden çağrı merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve böylece sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında çok daha detaylı bir şekilde teknik destek alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız sizden gelecek talepler doğrultusunda sizlere yardımcı olmak için çağrı merkezi üzerinde sizleri bekliyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları