Kuru ciltler için siyah maske
Yağlı ciltlerin genel olarak problemleri arasında elbette ki siyah noktalar daha sık kendini göstermektedir.

Kuru ciltler için siyah maske

Kuru ciltler için siyah maske Kuru ciltler için siyah maske

Yağlı ciltlerin genel olarak problemleri arasında elbette ki siyah noktalar daha sık kendini göstermektedir. Biriken yağ tabakaları dahilinde gözeneklerin altında oluşan siyah noktalar, görünüm açısından maalesef kişileri rahatsız etmektedir. Bu durumda tercih edilebilecek siyah nokta maskesi ise, siyah noktaların temizlenmesinin yanı sıra cildinizi besleyerek hücreleri yenileyecektir. Yağ birikimlerinizi cildinizden atmak, gözenekleri temizleyerek kapattıktan sonra yağ birikimlerini azaltmak istiyorsanız ve bunların yanı sıra daha canlı ve parlak cilt sahibi olmak istiyorsanız bu ürünlerden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kolay kullanımı ve uygun fiyatları tercih sebeplerinden olurken, bu ürünlerin yanı sıra sizlere bahsedeceğimiz ‘’kırışıklık giderici krem ‘’ ürünleri de bir hayli faydalı olabilecektir.

Gözaltı torbalarınason

                Yorgunluk belirtileri ya da diğer dış etkenlerden kaynaklı olarak ortaya çıkan gözaltı torbaları, sizleri rahatsız edici bir hale gelmiş olabilir. Kolay bir uygulama ile 90 saniye de bu torbalardan kurtulmak istiyorsanız, cosmegram instalift krem ürünleri arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kaz ayaklarını ortadankaldırın

                Kırışıklıkve sarkmalar olarak bilinen kaz ayakları, göz çevresinde kendinigöstermektedir. Elbette ki yine dudak ve burun çevresinde de istenmeyençizgiler sizleri rahatsız ediyorsa, bu sorunlar için de cosmegram kremürünlerini tercih edebilirsiniz.

                Bahsettiğimizcilt bakım kremleri arasında, kırışıklık ve sarkma giderici olarak bilinen instaliftkrem, uygulanışından sonra 90saniye de etkisini gösterebilmektedir. Fakat kullanımında bazı dikkat edilmesigereken hususlar bulunurken, bunlara göz atmak sizler için faydalı olacaktır.

·        Uygulamadan önce cildinizi temizleyiniz

·        İnce bir tabaka halinde cildinize uygulayarak,ikinci bir uygulamayı aynı bölge için gerçekleştirmeyiniz

·        Sonrasında ise krem 90 saniye boyunca kurumayabırakılmalıdır

·        Kuruma gerçekleşirken, kesinlikle eliniz iledokunmayın ve cildinizi kıpırdatmayınız

·        Genel olarak bilgiler böyle olurken, detaylara kullanım talimatlarından ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları