Kişiye Özel Sipariş Seçenekleri İle Takı Alışverişi
Kendisi ya da sevdikleri için takı alacak olan kişiler her zaman istedikleri tarzda bir ürün bulamıyorlar. Her ne kadar birçok internet sitesini gezmiş olsalar da hiçbirinde kendi hayallerinde ürüne ulaşamıyorlar

Kendisi ya da sevdikleri için takı alacak olan kişiler herzaman istedikleri tarzda bir ürün bulamıyorlar. Her ne kadar birçok internetsitesini gezmiş olsalar da hiçbirinde kendi hayallerinde ürüne ulaşamıyorlar.Bunun yanında bazen kendileri için çok özel olan bir anı yansıtan bir ürünübulmalarının mümkün olmadığı düşünüyorlar ve bu fikirden vazgeçiyorlar. Ancakgünümüzde artık bu durum ortadan kalkerken kişiye özel sipariş imkânı sunuluyor. Bu sipariş seçeneğinde kişiler hayallerindekitakıyı ortaya çıkarabiliyorlar. Henüz var olmayan bir takıyı çizerek tasarımiçin gönderebilecek olan kişiler buna ek olarak herhangi bir takınınfotoğrafını çekerek onun üzerinden istedikleri değişikliklerin yapılmasınıtalep edebilmektedir. Bu sayede hayallerinde yer alan takılar da ortayaçıkacaktır.

Bu işlemler için doğru adreslerin seçilmesi gerekirken aksihalde istenilen bir ürün ortaya çıkmamaktadır. Son dönemde birçok kişi Mortakı firması ile iletişim kurarak buişlemleri gerçekleştirmektedir. Bu işlemler bu firma bünyesinde üç farklıaşamadan oluşmaktadır. İlk adım olarak kişilerin hayallerinde yer alanürünlerin firmaya aktarılması gerekmektedir. İsteyen kişiler bu ürünlerikalemle birlikte bir kâğıda çizdikten sonra firmaya gönderebilirken isterlersebilgisayar ortamında da bu ürünleri hazırlayabilirler. Hayallerinde yer alantakıyı tamamladıktan sonra rahatça firmaya e-posta ile gönderebilmektedirler.Bu işlem için ilk olarak randevu almaları da gerekmektedir. Ancak bu işlem desite üzerinden birkaç dakika içerisinde rahatlıkla halledilebilmektedir.

Kişiye özel ürünlerde ikinci adım ise tasarım aşamasıdır.Kişiler eğer direkt olarak ürünü çizerek firmaya gönderirlerse firma bu ürünüüretebilecek hale getirmektedir. Eğer herhangi bir yönden sorun olmazsa direktolarak ürün üretime gönderilebilir. Bunun dışında eğer kişiler herhangi birçizim göndermeden yalnızca takılarında olmasını istedikleri özellikleribelirtmişlerse de bu yönde bir ürün tasarımı belirlenir ve bu tasarım kişileretekrar mail yoluyla gönderilmektedir. Bunun sonrasında eğer kişiler firmatarafından yapılan tasarımı beğenmişlerse onaylarını verirler ve sonrakiaşamaya geçilir. Bu durumda eğer beğenmedikleri bir durum varsa bunu dabelirterek ürünün tasarımını değiştirebilirler. Henüz ürün üretilmediği içinrahatlıkla bu işlemler yapılacaktır. Son adım olarak ürünün üretimine geçilir.Hangi taşların ya da madenlerin kullanılacağı belirlendikten sonra üretim kısasüre içerisinde yapılır. Bunun sonrasında kişilere özel olarak maliyethesaplaması yapılır ve yüzüğün maliyetleri belirlenmiş olur. Böylece kişiye özel sipariş ile birlikteinsanlar hayallerinde yer alan takıları elde edebilirler.

Tüm bu işlemler için kişilerin Mortaki.com sitesine giriş yapması gerekmektedir. Siteye girişyapıldıktan sonra üst kısımda yer alan ana kategoriler arasından kişiye özelürünler seçildiğinde atmaları gereken adımların tamamı kendilerinegösterilecektir. Bunun ardından bu adımları eksiksiz tamamladıkları takdirde deürünleri olabilecek en kısa süre içerisinde üretilerek kendilerineulaştırılabilir. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları