İzmir Bosch Servisleri'nin Hizmetleri Nasıldır?
Almanya merkezli bir şirket olan Bosh dünyanın sayılı elektronik ve mühendislik firmasından biridir. Ayrıca Dünyanın en büyük otomotiv parça sağlayıcısıdır.

İzmir Bosch Servisleri'nin Hizmetleri Nasıldır?

Almanya merkezli bir şirket olan Bosh dünyanın sayılı elektronik ve mühendislik firmasından biridir. Ayrıca Dünyanın en büyük otomotiv parça sağlayıcısıdır. Fakat biz endüstriyel üretim kısmını görmediğimiz için sadece beyaz eşya markası olarak biliyoruz. Bosch sağlamlığa önem veren ve uzun vadede kullanım ömrü olan beyaz eşyalar üretmeyi ön planda tutan bir marka. İş sağlamlık ve uzun ömürlü beyaz eşya olunca teknik servis ve satış sonrası hizmetler ayrı bir önem kazanıyor. Bu nedenle Bosch Servisleri hem iyi eğitim almış, uzman kişilerden oluşuyor, hem de sürekli olarak yeni çıkan ürün ve teknolojiler için düzenli olarak eğitim ile bilgilerini geliştirirler. Bu nedenle İzmir Bosch Servis elemanları en kalifiye kişiler olarak bilinirler.

Çalışma prensibi olarak teknik servis standart işliyor. İzmir Bosch Servis’i aramış olduğunuzda servis çalışanları ilk olarak sorunun detaylı bilgilerini alırlar. Eğer bakım yapılacaksa ürün adı, model, ne kadar süre kullanıldığı gibi bilgiler alınır. Eğer onarım yapılacaksa yine aynı bilgilere ek olarak sorunun ne olduğu, nasıl bir arıza verdiği gibi bilgiler alınır. Eğer değişmesi gereken muhtemel parça varsa, ya da kullanılması muhtemel alet edevat varsa onlar not edilir. Sizin müsait olduğunuz bir tarihe randevu alınır ve o tarih, saatte gelinir. Mümkün olan en kısa zaman içerisinde gerekli onarım ve/veya bakım yapıldıktan sonra problem uzun vadede bir daha olmayacak şekilde çözülür.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları