İstanbul Arçelik Servis Merkezi Telefonu: 444 88 48
Her geçen gün hayatımıza daha fazla yerleşen elektrikli ev aletleri, bizlere birçok konuda yardımcı olmaktadır. Hayatımızı kolaylaştırarak bizlere zaman kazandırmaktadırlar

İstanbul Arçelik Servis Merkezi Telefonu: 444 88 48

Her geçen gün hayatımıza daha fazla yerleşen elektrikli ev aletleri, bizlere birçok konuda yardımcı olmaktadır. Hayatımızı kolaylaştırarak bizlere zaman kazandırmaktadırlar. Elektrikli aletler ve ev cihazları küçüğünden büyüğüne gün içerisinde sürekli olarak bizimleler ve sürekli olarak kullanıyoruz. Bu kadar eşya bozulabilmektedir. Kullanıcı hatası veya cihazdan kaynaklı olarak bozulmalar meydana gelebilmektedir.

Özel Arçelik Servis Telefonu - 444 88 48 Hemen Arayın!

Her geçen gün yeni ürünler çıkmakta ve ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayan ürünler üretilmektedir. bu ürünlerin arada bir de bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakımlar yapılmazsa ürünler çabuk bozulabilirler. Bakım yapıla ürünlerin ömürleri uzar. Bu bakım, tamir veya montaj işleri markaların yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır.

Arçelik ev aletleri konusundan oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Yurt içinde ürünlerinin sürekli olarak satılıyor ve kullanılıyor olmasının yanı sıra yurt dışına da satışı mevcuttur. Oldukça kaliteli ürünler üretmesi ile birçok ülke tarafından tercih edilmektedir. Arçelik yetkili servisler her şehir ve ilçede olabilmektedir. Arçelik Servis İstanbul şubesi ile de bireylere yardımcı olmaktadır. Burası ile iletişime geçilerek ürünler hemen tamir ettirilebilir. Beyaz eşya, elektronik eşya ve elektrikli diğer ev aletlerinin bakım ve tamiri kısa sürede yapılır ve teslim edilir.

Bozulan veya bakım isteyen ev aletlerinizi Arçelik servis İstanbul şubesine götürebilirsiniz. Buraya web adresi zerinden veya telefon ile ulaşarak servis de talep edebilirsiniz. Cihazlarınızın ömrünü uzatmak için bakım yaptırmalısınız.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları