Instagram Hesabınızı Daha Fazla İnsana Ulaştırın
Instagram, geniş kitlelere ulaşmak ve bu insanlarla doğrudan etkileşim içinde olmak için harika platformlardan biridir. Hatta Facebook ve Twitter’dan sonra en çok kullanılan sosyal medya platformudur Instagram. Böylesine geniş ve büyük bir uygulama içinde tabii ki de rekabet söz konusu oluyor.

Instagram Hesabınızı Daha Fazla İnsana Ulaştırın

Instagram, geniş kitlelere ulaşmak ve bu insanlarla doğrudan etkileşim içinde olmak için harika platformlardan biridir. Hatta Facebook ve Twitter’dan sonra en çok kullanılan sosyal medya platformudur Instagram. Böylesine geniş ve büyük bir uygulama içinde tabii ki de rekabet söz konusu oluyor. Yani bir diyetisyenseniz ve Instagram’da kendinizi tanıtıp müşteri potansiyelinizi arttırmak istiyorsanız birçok diğer diyetisyenin arasından sıyrılmanız gerekecek.

Fark Yaratabilecek Instagram Paylaşımları Yapın

Yukarıda bahsettiğim gibi biraz daha farklı olmanız ve rakiplerinizin arasından sıyrılmanız gerekiyor. Bunun içinse paylaşımlarınızda farklılığa gitmelisiniz. Mesela herkes kışın çay, kahve içerken fotoğraf paylaşıyorsa siz o çayı hazırlarkenki videolarınızı ve fotoğraflarınızı, yazdığınız ufak tavsiyelerle süsleyerek paylaşabilirsiniz.

Takipçilerinizle Aranızda Bir İletişim Sağlayın

Sizi takip eden kullanıcılar yalnızca fotoğraflarınızı beğenmekle yetinmezler. Onlarla etkileşime de geçmelisiniz. Mesela bir fotoğraf paylaştınız ve takipçileriniz ona yorum yaptı diyelim. Bu durumda yorumlarını cevaplayın veya yorumları için teşekkür edin.

Eğer henüz fotoğraflarınıza yorum alamadıysanız bunun için ücretli yorumları öneririm. Ben kendi hesabımda az yorum alan paylaşımlarımın yorumlarını arttırmak için bu yöntemi kullanıyorum. https://www.instatakipci.com/yorum/tek-fotograf/yabanci-bot bu adresten çok ucuza yorum aldım ve bu yorumları gören diğer takipçilerim de yorum yapmaya başladılar. Yani bir çeşit domino etkisi yarattı. Eğer çok fazla takipçiniz yoksa https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek adresinden Türk gerçek takipçi de alabiliyorsunuz. Böylece sadece yorumlar olmuyor hesabınızda ayrıca takipçileriniz de artmış oluyor ve hesabınızda bir dengesizlik göze çarpmıyor.

Instagram’da hesabımı tanıtmak için benim kullandığım yöntemler kısaca bunlar. Sizin de kendinize özgü yöntemleriniz varsa yorum yaparak paylaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları