Göbeğinizi Kamufle Etmenin Yolları
Giyim stilinizde yarattığınız ufak değişikliklerle nefesinizi içinize çekmekten çok daha kolay olan göbek gizleme hilelerini öğreteceğiz. İşte buyrun…

GÖBEĞİNİZİ KAMUFLE ETMENİN YOLLARI

        Az ya da çok göbeğiniz varsa, giysilerinizin üzerinden bunun fark edilmesi sizi sinirlendirir. Sürekli nefesinizi içinize çekerek dolaşırsınız. Bu da biraz sıkıntılı da olsa göbeği saklamak için bir yöntem elbette.Ancak biz size giyim stilinizde yarattığınız ufak değişikliklerle nefesinizi içinize çekmekten çok daha kolay olan göbek gizleme hilelerini öğreteceğiz. İşte buyrun…

1.    Kruvaze yaka kesimli belden kemerli elbiseler sizi zayıf gösterir. Özellikle de bel bölgesini zayıf göstererek göbeği saklamak için tercih edilmelidir.

2.    Jeremy Scott, Balmain, Marc Jacobsve Louis Vuitton gibi modacılar sayesinde tanıdığımız peplum ceketlerin veya eteklerin bel kısımlarına monte edilmiş kısa bir etek gibi görünen volanlı parçalardır. Giysilerinizde peplum kullanmanız  karın bölgenizdeki çıkıntıların kapanmasını ve yokmuş gibi görünmesini sağlar.

3.    Göbekliyseniz eğer pantolon satın alırken yüksek belli olanları tercih ediniz. Yüksek belli pantolonlar göbeğinizin düz görünmesini sağlar. En iyi göbek gizleme hilelerinden biridir.

4.    Göbekli insanlar kalın kemer değil,ince kemerleri tercih etmelidirler. Kalın kemerler karın bölgesini sert çizgilerle keseceğinden kemerin alt ve üstünden fazlalıklar taşar. Göbek gizleme hileleri için ince kemerle dolabınızda mutlaka olmalıdır.

5.    Koyu ve düz renkli ,boydan ve dizin 2 parmak altında olan elbiseler de göbeğinizi saklamanızda 1 numaralı yardımcınız olacaklardır.

6.    Ceket seçerken de bele oturan ve boyu çok uzun olmayan modelleri tercih etmeniz göbeğinizi kamufle etmenin en basit yollarından biridir. Ceketin içine de düz renkli bir bluz giymelisiniz.

7.    Giydiğiniz giysilerin tek renkli olması ya da boyuna uzun şeritli giysiler de hem boyunuzu uzun gösterecek hemde sizi daha inceymiş gibi gösterecektir.

 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları