Çıplak Restoran açılıyor fakat  Şişmanların Girmesi yasak
Japonya'da yeni açılacak olan restoranda tanga giyen erkek garsonlar servis yapacak. Müşteriler ise tüm restorana girebilmek için tüm kıyafetlerini çıkarması gerekiyor , şişmanlar ise hiç alınmıyor. Fiyatlar da ateş pahası.

ÇIPLAK RESTORAN

Londra ve Melbourne'da şubeleri olan 'çıplak restoran' konseptiyle Japonya'daki ilk şubesini "The Amrita" yani ölümsüzlük anlamına gelen ismiyle Temmuz ayında Tokyo'da açacak.

TANGALI ERKEKLER SERVİS YAPACAK! FİYATLAR ATEŞ PAHASI

Şimdiden internet üzerinden rezervasyonları kabul eden restoranda kişi başı ücret sadece yemek yiyecekler için Türk parasıyla 400 - 800 Lira iken, tanga giyen erkek modellerin yemek sunumunun yanında yapılacak şovları da izlemek isteyenler oturacakları yere göre 2 bin175 Lira'ya varan kişi başı ücret ödemek zorunda.

MÜŞTERİLER TÜM KIYAFETLERİNİ ÇIKARIYOR

'The Amrita' adlı restorandın belli bir program akışı da var. Restorana gelen misafirler önce tüm kıyafetlerini çıkarıyor ve restoran tarafından verilen özel iç çamaşırlarını giyiyorlar.

ŞİŞMANLAR ALINMIYOR

İç çamaşırı ile şişmanlığı göze çarpanların vücut ölçüleri alınıyor ve boy-kilo ortalamasından 15 kilogram daha şişman olanlar restorana alınmıyor.

YAŞ SINIRI VAR

Ayrıca restorana sadece 18 ile 60 yaş arası olanlar girebiliyor. Kameralı cep telefonları da özel hayata saygı çerçevesinde masalarda bulunan özel bir kutuda tutuluyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları