Alabalık yağı ve magnezyum yağı nerede satılır, nelere iyi gelir?
Pek çok kişi vücudunda bir takım ağrılarında kaynaklı olarak, uyku bozuklukları da yaşamaktadır.

Alabalık yağı ve magnezyum yağı nerede satılır, nelere iyi gelir?

Alabalık yağı ve magnezyum yağı nerede satılır, nelere iyi gelir?

Pek çok kişi vücudunda bir takım ağrılarında kaynaklıolarak, uyku bozuklukları da yaşamaktadır. Gün içerisinde yoğun tempo veayaküzeri çalışanların yanı sıra yine masa başında sürekli sabit kalankişilerde de, sırt, boyun, diz ve eklem ağrıları kendini göstermektedir. Budurumda da akşam saatlerinde ağrıları ile şikâyetleri bulunan kişiler, budurumdan oldukça rahatsızdır. Bazı alternatiflere göz atarak, ağrıların enhafif indirilmesi amaçlanarak, alabalık yağı kremi kullanılabilir. Peki, bahsettiğimiz buyağ nedir ve içeriğinde neler var?

Alabalık yağı nedir?

                Doğalolarak formüle edilen bu yağ, alabalıklardan elde edilen yağ özü, kılçık özüile hazırlanmıştır. Alabalık yağının içerisinde yer alan ve oldukça zenginolarak buluna omega- 3 sayesinde fiziksel gelişim adına da yardımcıdır. Genelolarak balık olarak tüketildiğinde çocukların gelişim çağlarında, hem fizikselhem de zihinsel gelişimlerini destekliyor. Bu yazımızda bahsettiğimiz termal alabalık yağı kremi ise; ağrı bölgesine uygulandığında, kan akışınıhızlandırarak, o bölgeye etki eder ve ağrıların hafiflemesinde yardımcı olur.

Egzama ve selülit

                Selülit,en çokta bayanların şikâyetleri arasında yer alıyor. Bunların yanı sıra egzama,deride kuruluk ve dökülme sorunları her yaşta herkesin karşısına çıkabiliyor.Bu durumda da kullanılacak olan alabalık yağı özü, vücudun nem dengesinisağlayarak, yine kan akışına etki eder ve sizleri rahatlatmakta yardımcı olur.

Magnezyum yağı

                Eklemve diz hastalıklarına iyi gelen bir formülü bulunan magnezyumyağı, günümüzün yine tercih edilen ürünleri arasında. Aslında yağolmasa da, tuzlu su olan bu ürün, vücuda uygulandığında yağ hissi veresindendolayı bu şekilde tanımlanmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olması vebağışıklık sistemini de güçlendirmekte yardımı tercih sebepleri arasında yeralıyor. Daha detaylı bilgilere kullanım talimatlarından ulaşabilirsiniz.

Kaynak : http://www.alabalikyagikremi.gen.tr/

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları