İstanbul’dan günlük olarak araç kiralamaya karar verdiyseniz, öncelikle ne tür bir araca ihtiyacınız olduğu hakkında karar vermeniz gerekir. Eğer bir yolculuk planlıyorsanız, istediğiniz aracın sizin için konforlu olması yeterlidir.

1. İSTANBUL GÜNLÜK OTO KİRALAMA

İstanbul’dan günlük olarak araç kiralamaya kararverdiyseniz, öncelikle ne tür bir araca ihtiyacınız olduğu hakkında kararvermeniz gerekir. Eğer bir yolculuk planlıyorsanız, istediğiniz aracın siziniçin konforlu olması yeterlidir. Yolculuğunuz uzun ise, beğendiğiniz aracındauzun yolculukta sizi rahat ettirmesi hususunda iyi olması önemlidir. Aksitakdirde yolculuğunuza ara vermek durumunda kalabilirsiniz. Böyle bir durum sözkonusu olduğunda arızalanan aracı kısa süre içerisinde değiştiriyorlar. Bukonuda rahat olabilirsiniz. Ama siz yine de iyi bir tercih yapmaktanvazgeçmeyin. Özel bir gününüz içi araç düşünüyorsanız, biraz daha lüks biraraca ihtiyacınız olabilir. Bu durumda gayet gösterişli ve konforlu araçlarıtercih edebilirsiniz.

Oto kiralama İstanbul günlük konusunda oldukça yaygın bir arayış sözkonusu olduğundan, araç kiralama firmaları bu konuda hizmet vererek,müşterilerini memnun ediyor. Havalimanlarından bu konuda oldukça talep var. Sizde uçağınızdan indiğinizde arayarak istediğiniz aracı ayağınızagetirtebilirsiniz. Yanınızda ehliyetinizi ve ön ödeme için kredi kartınızıbulundurmanız yeterlidir. Böylece aracınızı rahatlıkla kiralayarak,yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Günlük kiralama imkanından başka ayrıca aylık olarakkiralamanız da mümkün. Yani kiraladığınız aracı bir ay boyunca geri teslimetmeden kullanabilirsiniz. Eğer siz aracı kullanırken arıza ya da bakım gibibir durum söz konusu olması halinde yeni bir araç size teslim edilir. Böylecesiz işlerinize ya da seyahatinize devam edebilirsiniz. Eğer bir aydan daha kısabir süre kullanmak istiyorsanız, bu süreyi siz de belirleyebilirsiniz.Bildirdiğiniz zaman zarfı içerisinde de aracı kullanabilirsiniz.

İstanbul oto kiralama fiyatları hakkında merak ettiğiniz bilgiler var ise,internetüzerinden araştırarak oldukça uygun olduğunu siz de görebilirsiniz. İsterİstanbul’da olsun isterseniz başka şehir de kiraladığınız aracın size oldukçakar sağladığını göreceksiniz. Oluşan dosya masrafları ile hiç bir şekildekarşılaşmadan sadece aracınızı sürerek keyifli bir yolculuğun tadınıçıkarabilirsiniz.

Kendi aracınıza sahip olduğunuz da yaptığınız yolculuksırasında arızayla karşılaşırsanız tüm masrafları sizin karşılamanız gerekir.Üstelik aracın tamir edilmesini bekleyerek zaman kaybedersiniz. Fakat araçkiralama işleminde aracınıza bir arıza olması halinde size kısa sürede yeni biraraç verilir. Böylece kaldığınız yerden yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Araç kiralamanın bir diğeravantajlarından biri de sigorta masrafından kurtulmuş olmanızdır. Kendiaracınızda ödemeniz gereken sigorta bedelini, araç kiraladığınız da hiç birşekilde ödemenize gerek kalmaz. Bütün masrafları ilgili firma sizin yerinizekarşılayarak büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca kaza yapmanız halindesizden kaynaklanan hatalı bir durum olmadığı sürece, herhangi bir ödemeyapmanıza gerek kalmaz.

Siz de dilerseniz aylık, dilerseniz günlük olarak araçkiralayarak daha avantajlı bir duruma geçebilirsiniz. Kendi şirketiniz içinaraç kiralamayı düşünüyorsanız, size uygulanan indirim fırsatlarındanyararlanabilirsiniz. Uzun süreli kiralamalar da oldukça uygun fiyatlara sahipolma şansınız var.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları