En İyi 6 Android Müzik Uygulaması
Android telefon ve tabletleriniz ile her gün saatlerce şarkı dinliyoruz. Kimi kullanıcılar cihazların default müzik çalarları ile yetinirken, kimileri ise en iyi müzik uygulamalarını kullanmak istiyor. En iyilerden oluşan 6 uygulamaya bakalım…

1. En İyi 6 Android Müzik Uygulaması

Black Player Music Player

Ekolayzer Build ve 3D Virtualizer gibi özellikleri ile ön plana çıkan Black Player Music Player’ın bir önemli imkanı ise kişiselleştirilmeye müsait olmasıdır. MP3’ün yanı sıra WAV ve OGG gibi uzantıları destekleyen uygulama, ücretsiz olarak Google Play Store’dan dağıtılmaktadır. Fakat, uygulama içi satın alma seçenekleri de bulunuyor.

Google Play Music

Google’ın Android kullanıcılarına sunduğu bir servisi olan Google Play Music, özel çalma listeleri oluşturmak isteyen işletim sistemi sahiplerine kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra şarkı sözü aramanıza da imkan tanıyan uygulama ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

jetAudio Music Player

Uygulama içi satın alma seçenekleri olmasına rağmen rahatlıkla ücretsiz olarak da kullanabileceğiniz jetAudio Music Player, ekolayzer ve AM3D ses geliştiricisi özellikleri ile rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. 14 uygulama widget’ine sahip olan servis birçok kullanıcının aradığı Bongiovi DPS özelliği ile Google Play Store’da yer almaktadır.

Media Monkey

HTC marka cihazlarda Ses Beats uyum desteği de sağlayan Media Monkey’i, sadece bir müzik çalar olarak düşünmememiz gerekecek. Şarkıların yanı sıra birçok eğlenceli çözümleri de kullanıcılarına sunmakta ve tamamen ücretsiz.

n7 Player Music Player

Google Play Store’da şu an için 4,5 puanı ile ön sıralarda yer alan n7 Player Music Player, müzik arama derdinden bıkan kullanıcılar için bir nimet. 10 bant ekolayzer imkanı ile kaliteli müziği uygulamayı indiren kullanıcılarına sunan yazılım, FLAC ve OGG formatlarını da desteklemektedir.

Neutron Music Player

Son olarak Neutron Music Player’a değinmekte fayda var. 32/64 bit ses render motoru ile marketteki uygulamalardan sıyrılan müzik çalar, geçtiğimiz haftalarda güncelleme alan uygulama ayrıca Google Play Store üzerinden tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. SMB / CIFS’in yanı sıra UPnP / DLNA kaynakardan müzik çalabilme özelliğine sahip olan Neutron Music Player’ı zaman kaybetmeden cihazınıza yükleyin.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları