Empire Four Kingdoms: Krallığınızı Kurun ve Koruyun!
Oyun dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapan Empire Four Kingdoms, strateji oyunu bağımlılarının kısa sürede ilgi odağı oldu.

1. Empire Four Kingdoms

Empire Four Kingdoms

 Standart strateji oyunlarına yenilikçi tavrı ile baş kaldıran Empire Four Kingdoms ile kendi krallığınızı kurun ve düşmanlarınıza karşı koruyun.

Ücretsiz olarak kullanıcılar sunulan oyun, yenilikçi tavrıyla dikkat çekmesinin yanı sıra kullanıcılar sunduğu basit ve kullanışlı arayüzü ile de tercih konusu oluyor.

Standart strateji oyunlarında bulabileceğiniz her şeyi barındıran Empire Four Kingdoms, ekstra özellikleri ile kendini ön plana çıkartıyor.

Gelişmek için kaynaklarını dikkatli kullanmak gereken oyunda saldırı gücünüzü geliştirmenizin yanında savunma gücünüzü de aynı oranda geliştirmeniz gerekiyor. Dengesiz bir gelişim izlemeni durumunda düşmanlarınızın sizi saf dışı bırakması oldukça kolaylaşıyor.

15 milyon oyuncu tarafından oynanan Empire Four Kingdoms’da arkadaşlarınızla ya da oyundaki diğer oyuncular ile ittifak kurarak daha güçlü olabilirsiniz. Online olarak oynanan ve diğer oyuncular ile sürekli etkileşim içinde bulunduğunuz Empire Four Kingdoms’un geniş içeriği sayesinde vazgeçilmez bir strateji oyununun tadına varıyorsunuz.

Android cihazlarınız için Google Play Store üzerinden oyunu indirebilmek için aşağıdaki Bağlantıyı kullanabilirsiniz.

play.google.com/store/apps/details?id=air.com.goodgamestudios.empirefourkingdoms&hl=tr

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları