Efsane Strateji Oyunu: Game of War Fire Age
Strateji oyunlarından haz alan birisiyseniz Game of War Fire Age tam size göre bir oyun. Online olarak oynanan oyunda ordunuzu kurarak düşmanlarınıza karşı savaşırsınız.

1. Efsane Strateji Oyunu: Game of War Fire Age

Efsane Strateji Oyunu: Game of War Fire Age

Strateji oyunlarından haz alan birisiyseniz Game of War Fire Age tam size göre bir oyun. Online olarak oynanan oyunda ordunuzu kurarak düşmanlarınıza karşı savaşırsınız. Kullanıcı kitleri oldukça fazla olan Game of War Fire Age’in size sunduğu sınırsız özellikler, strateji taktiklerinizi kullanarak düşmanlarınızla mücadele ederken oldukça işinize yarıyor.

Oldukça sağlam grafiklere sahip olan oyunda kurduğunuz imparatorluğunuzu geliştirerek düşmanlarınıza karşı savunma ve saldırı taktiklerinizi oluşturmanız gerekiyor.

Ücretsiz olarak oynanabilen oyun, diğer oyuncularla anlık mesajlaşmaya olanak veriyor. Hayali bir dünyada kendinize ait ordunuzu eğitip, düşmanlarınız ile mücadele ederek topraklarınızı genişletmeniz gerekiyor. Saldır ve fethet felsefesine hakim oyunda arkadaşlarınızla ya ad oyunda tanıştığınız oyuncularla birlik olarak düşmanlarınıza karşı daha sağlam bir ordu kurabilirsiniz.

Kendi imparatorluğunuzu kurduğunuz bu oyunda size ait olan kahramanı geliştrerek ordunuza güç katabilirsiniz. Aktif savaşın içinde kullanabileceğiniz kahramanınız sizin en güçlü askerlerinizden. Kahramanınızın silahlarını geliştirerek gücünü artırabilir ya da kahramanınızı dekore ederek görünüşünü değiştirebilirsiniz.

Android ve IOS için yayında olan Game of War Fire Age’i AppStore ve Play Store üzerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları