Bir Android Strateji Oyunu Castle Clash
Clash of Clans’ın binlerce oyuncu tarafından tutulmasını ardından onun ile aynı kategoride bir çok oyun da Android piyasasına girdi.

1. Castle Clash

Castle Clash

Clash of Clans’ın binlerce oyuncu tarafından tutulmasını ardından onun ile aynı kategoride bir çok oyun da Android piyasasına girdi. Clash of Clans gibi strateji oyun olan Castle Clash’ın benzerlikleri olduğu gibi farklılıkları da mevcut. Castle Clash oyununda kahraman sisteminin en önemli özelliklerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

Castle Clash’ta sahip olduğunuz birliklerin gücünün yanı sıra, kahramanınız da önem arz ediyor. Güçlü bir kahraman ile düşman birliklerini dağıtmanız daha kolay olacaktır. Kahramanınızı oyun tarzınıza göre şekillendirerek ondan maksimum şekilde yararlanmanız faydalı olacaktır.

Ülkemizde pek popüler olmayan Castle Clash, oyuna getirdiği Türkçe destek ile Türkiye’de de ilgi odağı olmaya başladı.

Lonca sisteminin bulunduğu Castle Clash’ta bir kale inşa ederek o kaleyi savunursunuz. Kuracağınız güçlü bir ordu ve geliştireceğiniz sağlam bir kahraman ile rakiplerinizin kalesine saldırabilirsiniz. Arenada rakipleriniz ile kıran kırana savaş yapabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Castle Clash’te mistik büyülerle de ordunuza yardımda bulunabilirsiniz.

Uygulamanın Play Store sayfasına gitmek ve oyunu ücretsiz olarak oynamak Bu linki kullanabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları